729 972 162kontakt@jozekwie.plfacebook

O nas

Rodzinna firma AlMedia powstała na początku 2019 roku w celu obsługi portalu jozekwie.pl. Z codziennego śledzenia mediów społecznościowych i postów w grupach zajmujących się lokalnymi sprawami, narodził się pomysł stworzenia strony informującej mieszkańców o dostępnych usługach i sklepach.

Kiedy sprowadzaliśmy się do Józefosławia w 2006 roku, było nas tu ok. 6 tys. mieszkańców. Przez ostatnie lata liczba mieszkańców podwoiła się i ciągle rośnie. Ponieważ wielu nowych mieszkańców poszukuje różnego rodzaju usług, postanowiliśmy stworzyć stronę, na której będą zamieszczali swoje wizytówki lokalni handlowcy, usługodawcy i restauratorzy. Dajemy też możliwość wystawiania nieruchomości do sprzedania lub wynajmu. Józefosław i Julianów dynamicznie się rozwijają i każdego roku przybywają tutaj nowi „zagubieni”, którzy szukają hydraulika lub warsztatu samochodowego. Tutaj jest miejsce, gdzie w pierwszej kolejności należy szukać "pomocy".

No i tak pomysł, który na początku był zwykłym hobby, przerodził się w przedsięwzięcie biznesowe, które mamy nadzieję rozwinie się i stanie się obowiązkowym ‘bookmarkiem’ w komputerach i smartfonach mieszkańców Józefosławia i Julianowa. Liczymy również na to, że z naszej strony będą korzystali mieszkańcy okolicznych miejscowości: Kierszka, Mysiadła, Piaseczna, Konstancina, Chyliczek i pozostałych. Zachęcamy wszystkich Państwa do jej polecania i udostępniania.

Serwis józekwie.pl oddajemy do Państwa dyspozycji z funkcjami, które od początku były jego ideą. Mamy jednak głowy pełne pomysłów i jeżeli tylko mieszkańcy zaakceptują naszą pracę, obiecujemy sukcesywny rozwój naszej strony z korzyścią tak dla odwiedzających, jak i reklamodawców. Jesteśmy też otwarci na Państwa opinie i sugestie. Obiecujemy wziąć pod uwagę każdy dobry pomysł, a szczególnie te, które usprawnią naszą stronę i stanie się ona jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@jozekwie.pl.

Zespół AlMedia