729 972 162kontakt@jozekwie.plfacebook

CZĘSTE PYTANIA

Czy dodając darmową wizytówkę podejmuję zobowiązanie do jej przedłużania?

Nie. Dodając darmową wizytówkę na stronie józekwie.pl nie zobowiązują się Państwo do niczego. Po zakończeniu okresu darmowej ekspozycji, zniknie ona ze strony i nie ma obowiązku kontynuacji jej wyświetlania, ani opłacania kolejnych okresów ekspozycji.

Kiedy moje ogłoszenie będzie opublikowana na stronie józekwie.pl?

Państwa ogłoszenie będzie opublikowane po zatwierdzeniu przez nas jego zawartości, co zwykle trwa około 15-30 minut w godzinach roboczych (9.00 – 17.00). Ogłoszenia dodane po godzinie 17.00 ukażą się następnego dnia rano po godz. 9.00.

Jeżeli ogłoszenie jest płatne, to warunkiem jego opublikowania jest uregulowanie należności.

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość odmowy publikacji ogłoszeń odbiegających od profilu naszej strony (np. sprzedażowych) oraz o treści obscenicznej, pornograficznej, drastycznej, nawołującej do nienawiści lub przedstawiające inne treści stojące w sprzeczności z ogólnie przyjętymi normami społecznymi. Ocena treści wizytówek pozostaje w gestii firmy AlMedia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt przed uiszczeniem należności.

Czy po publikacji mogę edytować swoje ogłoszenie?

Oczywiście. Po zalogowaniu się do panelu użytkownika, ogłoszenie może być modyfikowana wielokrotnie. Należy tylko pamiętać, że po każdej zmianie musi poczekać na zatwierdzenie.

Czy mogę uzyskać pomoc w publikacji mojego ogłoszenia?

Tak. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszego biura (pon – pt 9.00 – 17.00). WAŻNE! Nasza pomoc ogranicza się jedynie do „przeprowadzenia” Państwa przez proces dodawania wizytówki. Jeżeli potrzebują Państwo zdjęcie, grafikę lub tekst, który ma być dodany do wizytówki, nie wchodzi to w zakres naszej pomocy.

Co się stanie z moim ogłoszeniem po wygaśnięciu darmowego okresu ekspozycji?

Po zakończeniu okresu darmowej ekspozycji, Państwa ogłoszenie przestanie być widoczne na naszej stronie. O zakończeniu darmowego okresu zostaną Państwo poinformowani mailowo kilka dni wcześniej. Mogą Państwo kontynuować ekspozycję wizytówki za opłatą, lub pozostawić ją w naszym systemie i „obudzić” w dowolnym momencie opłacając wybrany pakiet cenowy. Ceny pakietów znajdują się w zakładce „Cennik”.

Co mam zrobić, jeżeli nie ma kategorii, w której chcę dodać wizytówkę?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z nami. Postaramy się dodać Państwa kategorię najszybciej, jak jest to możliwe. W godzinach pracy (9.00- 17.00) zwykle trwa to około 30-60 minut. Innym sposobem dodania brakującej katergorii jest zgłoszenie prośby wraz ze złożeniem zamówienia. 

Co mam zrobić, jeżeli dla mojego ogłoszenia nie ma odpowiednich udogodnień?

Prosimy o umieszczenie brakujących słów w uwagach, podczas dodawania ogłoszenia. Udogodnienia dodajemy do biblioteki bardzo szybko, zwykle w ciągu kilkunastu minut (w godzinach 9.00 – 17.00).